Shenzhen Hunghui It Co. Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shenzhen Hunghui It Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hunghui It Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hunghui It Co. Ltd profil firmy
  • Chiny Shenzhen Hunghui It Co. Ltd profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Importer, Eksporter, Sprzedawca
marki: WĘGRY
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2012
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

Shenzhen Hunghui IT Co., Ltd. to wiodący kiosk z ekranem dotykowym, kioski płatnicze, kioski samoobsługowe, Bitcoin ATM, producent bankomatów CRYPTO i dostawca rozwiązań z długoterminową współpracą z wieloma operatorami na całym świecie.

Hunghui jest sprawdzonym liderem w branży kiosków i wyróżniamy się spośród innych w branży samoobsługi, gromadząc zespół profesjonalistów posiadających dogłębną wiedzę specjalistyczną w zakresie projektowania i produkcji samoobsługowych kiosków/bankomatów.

Będąc konsekwentnie innowacyjnym i dokonując śmiałych przełomów dzięki najnowocześniejszym technologiom, współpracujemy z klientami, zapewniając im przyszłościowe porady w celu projektowania i produkcji bardziej konkurencyjnych, wysokiej jakości i agresywnie cenowo produktów, aby spełnić ich potrzeby. od samego początku naszej działalności, „Zaawansowana technologia, wysoka jakość i najlepsza obsługa” zawsze były mottem Hunghui, z koncepcją zarządzania „prezentowanie osobistego stylu, dążenie do perfekcji i podążanie za klasycznym trendem”.Hunghui poświęca się ciągłemu ulepszaniu naszej technologii w terenie i jakości produktów, aby oferować klientom klasyczne produkty o najlepszej wydajności i konkurencyjnej cenie, zapewniając, że cena, jaką płacisz za nasze produkty, ma doskonały stosunek jakości do ceny.Staramy się tworzyć wyższe korzyści dla wszystkich klientów i dealerów w celu wspólnego rozwoju.Projekty OEM/ODM są mile widziane.

---------Projekty OEM/ODM pozwalają nam rozwijać się razem, a tym samym stać się wiarygodnymi kooperantami.Akceptuj zamówienia i wymagania dotyczące przetwarzania materiałów

--------- Idealne połączenie twoich materiałów oraz naszej szczerości i umiejętności zawodowych tworzy doskonałe produkty.Zapewnij pełną obsługę obejmującą badania i rozwój, produkcję i sprzedaż

--------- Bierzemy pod uwagę Twoje wymagania i dokładamy wszelkich starań, aby służyć Twoim specjalnym potrzebom.Teraz serdecznie zapraszamy dealerów do przyłączenia się do nas i wspólnej wspaniałej przyszłości!

Historia

Shenzhen Hunghui IT Co., Ltd. została założona w mieście Shenzhen w prowincji Guangdong w Chinach w 2012 roku przez zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji terminali samoobsługowych. Po 10 latach wielkich wysiłków i rozwoju staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców kiosków samoobsługowych na największą skalę produkcyjną, najbardziej zaawansowanego sprzętu w Chinach. Co więcej, cieszymy się już dobrą opinią naszych klientów dzięki niezawodnej jakości i usługom.

Usługa

Profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy - nasi inżynierowie dostarczający projektowanie maszyn zgodnie z funkcjami Twojego kiosku, aby wspierać Twoją bazę biznesową na granicy usługi door to door.
Zespoły nadzoru jakości - Każdy kiosk 100% kontroli jakości i testów przed wysyłką, z których każdy obejmuje 60 elementów mechanicznych i elektrycznych standardów wydajności.
Wydajny zespół logistyczny - Dostosowane bezpieczne opakowanie i terminowe śledzenie, zapewniające bezpieczeństwo do momentu otrzymania produktów.
Niezależny zespół posprzedażny - Profesjonalna usługa wsparcia technicznego świadczona naszym klientom na czas w ciągu 24 godzin każdego dnia.
Profesjonalny zespół sprzedaży- Najbardziej profesjonalna wiedza zostanie z Tobą podzielona i rozwiąże problemy za Ciebie, aby pomóc Ci nawiązać lepsze relacje biznesowe z Twoimi klientami.

Nasz zespół

W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej.
Dzięki naszym doświadczonym zespołom jesteśmy w stanie zaprojektować i opracować produkty najwyższej jakości, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.Jesteśmy oddani współpracy z Tobą, aby zapewnić rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i aplikacji.
Jeśli masz jakieś wymagania, kliknij przycisk „Skontaktuj się teraz” na stronie produktu lub wyślij zapytanie na nasz firmowy adres e-mail, a my odpowiemy za pierwszym razem.