Obrazy
  • Shenzhen Hunghui It Co. Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shenzhen Hunghui It Co. Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shenzhen Hunghui It Co. Ltd linia produkcyjna fabryki
  • Shenzhen Hunghui It Co. Ltd linia produkcyjna fabryki
Linia produkcyjna

Shenzhen Hunghui IT Co., Ltd. jest wiodącym kioskiem z ekranem dotykowym, kioskami płatniczymi, kioskami samoobsługowymi, Bitcoin ATM, producentem bankomatów CRYPTO i dostawcą rozwiązań z długoterminową współpracą z wieloma operatorami na całym świecie.

Hunghui jest sprawdzonym liderem w branży kiosków i wyróżniamy się spośród innych w branży samoobsługi, gromadząc zespół profesjonalistów posiadających dogłębną wiedzę specjalistyczną w zakresie projektowania i produkcji samoobsługowych kiosków/bankomatów.

Będąc konsekwentnie innowacyjnym i dokonując śmiałych przełomów dzięki najnowocześniejszym technologiom, współpracujemy z klientami, zapewniając im przyszłościowe porady w celu projektowania i produkcji bardziej konkurencyjnych, wysokiej jakości i agresywnie cenowo produktów, aby spełnić ich potrzeby. od samego początku naszej działalności, „Zaawansowana technologia, wysoka jakość i najlepsza obsługa” zawsze były mottem Hunghui, z koncepcją zarządzania „prezentowanie osobistego stylu, dążenie do perfekcji i podążanie za klasycznym trendem”.Hunghui nieustannie ulepsza naszą technologię w terenie i jakość produktów, aby oferować klientom klasyczne produkty o najlepszej wydajności i konkurencyjnej cenie, zapewniając, że cena, jaką płacisz za nasze produkty, ma doskonały stosunek jakości do ceny.Staramy się tworzyć wyższe korzyści dla wszystkich klientów i dealerów w celu wspólnego rozwoju.Projekty OEM/ODM są mile widziane.

---------Projekty OEM/ODM pozwalają nam rozwijać się razem, a tym samym stać się wiarygodnymi kooperantami.Akceptuj zamówienia i wymagania dotyczące przetwarzania materiałów

--------- Idealne połączenie twoich materiałów oraz naszej szczerości i umiejętności zawodowych tworzy doskonałe produkty.Zapewnij pełną obsługę obejmującą badania i rozwój, produkcję i sprzedaż

--------- Bierzemy pod uwagę Twoje wymagania i dokładamy wszelkich starań, aby służyć Twoim specjalnym potrzebom.Teraz serdecznie zapraszamy dealerów, aby dołączyli do nas i wspólnie spędzili świetlaną przyszłość!

 

OEM / ODM

Staramy się tworzyć wyższe korzyści dla wszystkich klientów i dealerów w celu wspólnego rozwoju.Projekty OEM/ODM są mile widziane.

Projekty OEM/ODM pozwalają nam rozwijać się razem, a tym samym stać się wiarygodnymi kooperantami.Akceptuj zamówienia i wymagania dotyczące przetwarzania materiałów

Idealne połączenie Twoich materiałów z naszą szczerością i profesjonalnymi umiejętnościami tworzy doskonałe produkty.Zapewnij pełną obsługę obejmującą badania i rozwój, produkcję i sprzedaż

Bierzemy pod uwagę Twoje wymagania i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić Twoje specjalne potrzeby.Teraz serdecznie zapraszamy dealerów do przyłączenia się do nas i wspólnej wspaniałej przyszłości!

R & D

„Traktuj klientów szczerze, pilnie uważaj na reputację firmy i polegaj na wysokiej jakości, aby osiągnąć sukces” to idea zarządzania producentów. Mają szczerą nadzieję na rozwój i współpracę ze wszystkimi, a wreszcie nawiązanie między sobą długotrwałych i stabilnych relacji operacyjnych. Serdecznie witamy obecność starych i nowych klientów.